دیدگاه | ترامپ و سوراخ خلا

تویتی از دونالد ترامپ منتشر شد که به چهار نمایندۀ دموکرات کنگره می‌گوید: «برگردین وطنتون و آن جا را درست کنین و …»

در واقع، او می‌خواهد بگوید: شما آمریکایی نیستید که..! شما یه مشت مهاجرید.
خب ما تعریف ترامپ را دربارۀ مهاجران می‌دانیم: «یه مشت مهاجر که از چند کشور سوراخ خلا آمده‌اند..!»

پس از نظر ترامپ، کشورهای مهاجر فرست به دو دسته تقسیم می‌شوند: «کشورهای سوراخ خلا و کشورهایی که سوراخ خلا نیستند.»

سخنگوی او هم در تفسیر سخن رئیس خود، خطاب به خبرنگاری که از او سئوال می‌کرد، پرسید: « اول بگو تو از کدوم کشور اومدی؟» بعد اضافه کرد: « پدر و مادر من، از ایرلند و ایتالیا آمده‌اند، بگو ببینم: تو از کجا اومدی؟» می‌دانید یعنی چی؟ یعنی آیا تو از کشور سوراخ خلا آمده‌ای یا کشوری که سوراخ خلا نیست.

ایرلند و ایتالیا، سوراخ خلا نیستند. پدر بزرگ ترامپ هم از آلمان آمده و طبق تعریف رئیس‌جمهوری آمریکا، آلمان هم سوراخ خلا نیست. خودش هم قبلا گفته بود که آیا شده از نروژ مهاجر قبول کنید؟ پس نروژ هم سوراخ خلا نیست.

به آن چهار نماینده که اقلا دو نفرشان آفریقایی تبارند، با تحقیر گفت: برگردین کشورتون! دو تای دیگر هم از آمریکای لاتین هستند که قبلا ترامپ اطلاع داده بود که آن جا هم سوراخ خلاست.

تا این جا مشکل کمی حل شده است. حالا ما نقشه‌ای داریم از کشورهای سوراخ خلا، از جنوب ایالات متحده تا قطب جنوب و همچنین قارۀ آمریکا… قبلا عقاید ترامپ را دربارۀ خاورمیانه فهمیده‌ایم که فقط پول دارند و باید پولشان را گرفت.

پس خاورمیانه هم جزو این سوراخ است و نیز هندوستان و کشورهای اطرافش، وضع مشابهی با آفریقا و آمریکای لاتین دارد. در یک کلام، غیر از کانادا و اروپا، دیگر نقاط دنیا سوراخ خلاست. شاید حالا یه تخفیفی به ژاپن بده! فقط ژاپن!

ویژگی ساکنان سوراخ خلا، این است: پوستی تیره‌تر یا کاملا تیره دارند، گداگشنه‌اند و بی‌پول… چون اگر پول داشتند، آمریکا می‌توانست پول آن‌ها را از راه دور بگیرد و نیازی به آمدن این همه راه نبود. مثل همین سعودی‌ها..! اما اروپایی‌ها، سفیدند، خوشگلند و پولدار..!

به این شکل، چهار نمایندۀ دموکرات کنگره، هرچند زادۀ آمریکا هستند و بعضا حتی پدر و مادرشان هم در آمریکا به دنیا آمده‌اند، هویتی سوراخ خلائی دارند، اما ملانیا ترامپ، چون اروپایی است، سوراخ خلائی نیست. هر چند در سال ۱۹۹۶، به کمک ترامپ شناسنامۀ آمریکایی گرفت.

چرا؟

چون ایشان نخبه محسوب می‌شد. چه جور نخبه‌ای؟ نخبۀ سکس! او توانسته بود، به عنوان سوپراستار فیلم‌های خاک بر سری شهرتی به هم بزند.

ترامپ!‍ منطقت تو حلقم..!

شاید این را هم بپسندید