به لطف ماسک، چانه‌های شهروندان از بیماری کرونا در امان است

«ستاد کیشتۀ کرونا» طی بیانیه‌ای اعلام کرد: همکاری شهروندان و استفاده از ماسک، باعث شده است تعداد چانه‌های مبتلا به کرونا به صفر برسد.

به گزارش خبرگزاری فکاهی ملانصرالدین، در این بیانیه تاکید شده است که از آغاز همه گیری کرونا تاکنون، حتی یک مورد ابتلای چانۀ شهروندان به بیماری کرونا گزارش نشده است که در نوع خود قابل ستایش است.

پروفسور نمی‌دونم چی‌چی (به اسمش چی کار دارین؟) در این باره، به خبرنگار ما گفت: «شهروندانی که زحمت کشیده‌اند و ماسک خود را تا روی چانه پایین کشیده‌اند، خود را در برابر ابتلا به بیماری کرونا از راه چانه بیمه کرده‌اند. البته موارد ابتلای این قبیل شهروندان از ناحیۀ دهان و بینی متعدد بوده است، اما بحمدالله هیچ کدام از محل چانه مبتلا نشده‌اند.

او همچنین خاطرنشان کرد که عده‌ای از این قبیل شهروندان، یا ماسک را در جیبشان گذاشته‌اند و یا در خودرو فراموش کرده‌اند، این شهروندان عزیز با این اقدام، جیب‌هایشان و خودروهایشان را در برابر ویروس کرونا بیمه کرده‌اند که جای تقدیر دارد. چون حتی یک مورد هم گزارش نشده است که جیب یا خودرویی مراجعه کند و از ابتلای خود به کرونا بنالد که نتیجۀ همین تلاش خستگی‌ناپذیر این قبیل شهروندان در حفظ چانه، جیب و خودروهایشان بوده است.

  البته بعضی از این شهروندان به لقاء الله پیوسته‌اند که بد نیست فاتحه‌ای نثارشان کنید.

شاید این را هم بپسندید