انگلیسی‌ها، نفتکش ایرانی را در جبل الطارق بلند کردند | روح نتانیاهو هم از این ماجرا خبر ندارد!

نفتکش ایرانی، هنگام عبور از تنگۀ جبل الطارق توقیف شد. مأموران حاکم جبل الطارق، دست نشاندۀ انگلیس، می‌گویند: نفتکش، حامل نفت کوره به مقصدِ سوریه بوده است.

به گزارش خبرگزاری‌فکاهیِ ملانصرالدین، به نقل از خبرگزاری‌ها، ترزا می نخست وزیر در حالِ اسباب‌کشیِ انگلیسی‌ها اعلام کرد: «به پیر به پیغمبر، این توقیف هیچ ربطی به بنیامین نتانیاهو نداره. این قده این بچه را نچزونین… به خدا می‌ره معتاد می‌شه!”

نخست وزیر در حال اسباب کشی، تاکید کرد: «دونالد ترامپ، خودش در خواب دیده که یک کشتی داره نفت به سوریه می‌فرسته و همون شب، من لباس خواب پوشیده بودم و تازه خوابم برده بود که زنگ زد و گفت: عشقی! الان ایرونی‌ها دارن نفت به سوریه می‌رفسن… بهش گفتم به بی‌بی نتانیا بگو جلوشون رو بگیره. من این ور دنیا چی‌کار کنم آخه؟ دونالدی گفت: آخه عشقی! بارشون داره از جبل الطارق رد می‌شه. همون جا که هنوز مستعمرۀ شماست. می‌دونی که همون خط برده‌داری سابق که … زود حرفش را قطع کردم. همش دوست داره تن منو بلرزونه… چقذه هم بی‌تربیته، همش می‌گفت: “دوربینت رو روشن نکن، تازه غذا خوردم”…نکبت!»

او در پاسخ به پرسش خبرنگاران که اطلاعات واصله، حاکی از نقش نخست وزیر اسرائیل در این ماجراست و این که لندن به درخواست او، اقدام به توقیف نفتکش ایرانی کرده است، قاطی کرد: «واه! بچم چه کار داره؟ همش می‌ندازین گردنِ بچم؟ اون ساعت شب اصلا بچه‌ها خوابن.»

خبرنگار خبرگزاری فکاهیِ ملانصرالدین پرسید: «عمه ترزا! واسه چی دونالدی اصرار داشت دوربینت را روشن نکنی؟ مگه چی می‌دید که واسه سوء هاضمه‌اش بد بود؟»

نخست وزیر در حالِ اسباب‌کشی انگلستان گلخید که «به تو چه ربطی داره، فضول! برو ننه جونت رو مسخره کن…ایششش نکبت!»

شاید این را هم بپسندید