تصمیم‌گیری در پنج‌شنبه‌ها ممنوع!

شرح کارتون- خبرگزاری‌ها: جهرمی، وعدۀ سورپرایز تازه داد. | روحانی: باز هم صبح پنج شنبه‌ای، در بی‌خبری کامل من، چه سورپرایزی برای مردم دارین؟

در پی سورپرایز شدن رئیس‌جمهوری در پنج‌شنبۀ کذایی افزایش بهای بنزین، صدور قوانین و تصمیمات «یهویی» در پنج‌شنبه‌ها ممنوع اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فکاهی‌ ملانصرالدین، وزیر مخابرات هم قصد داشت در روز پنچ شنبه، «تصمیم‌ یهویی» خود را اعلام کند که در پی این تقاضا و دستور رئیس‌جمهوری، مجبور شد یک پهپاد را رنگ کند و بستۀ پستی به آن ببندد. هر چه هم خبرنگار ما تلاش کرد، هنوز نفهمیده‌ است که آن تصمیم یهویی ناگهانی وزیر مخابرات چه بود.
یکی از کارشناسان که هرگونه افشای هویتش را ممنوع کرده و ما حتی نمی‌دانیم زن است یا مرد، یادآور شده است: «خب معلومه دیگه! می‌خواست یهوکی قیمتِ بسته‌های پستی را پونصد درصد افزایش بده، فلان فلان شده…» با عرض پوزش به جای دری وری‌های این پدر ناکارشناس، مجبور شدیم از عبارت «فلان فلان شده» استفاده کنیم.

در این باره، یکی از عابران از جلوی در ورودی روابط عمومی ریاست جمهوری اعلام کرد: «شهروندان گرامی می‌توانند هرگونه تصمیم یهویی را که پدران در منازل مشخصا در روز پنج‌شنبه اتخاذ می‌کنند، به روابط عمومی اعلام کنند تا پدر پدرسوخته‌‌شان را جلوی چشمشان بیاوریم.»

در همین باره، یکی از خانم‌های کارشناسان عضو فیس‌بوک با نام نیلوفر خوشگله که از عکس جوانی‌های مریام فارس، به جای عکس خود استفاده می‌کند، اعلام کرد: «از روزی که آخوندها آمده‌اند، اوضاع مملکت همینه..!» یکی از هموندانش، با نامِ ناناز، زیر پست او نوشت: «واقعا..!»

شاید این را هم بپسندید